zabansaratk1400@gmail.com  06632622114

 

درباره ما

زبانسرای تهران (کوهدشت) كه در سال 1383 فعالیت خود را شروع نمود، در حال حاضر یكی از بزرگترین و پرافتخارترین مراكز آموزشی زبان انگلیسی غرب كشور می باشد. این زبانسرا با ارائه دوره های متنوع برای گروههای سنی مختلف توانسته است سهم مهمی در ارتقا كمی و كیفی آموزش زبان های خارجی مخصوصا انگلیسی به خود اختصاص داده و در طول تقریبا دو دهه فعالیت رو به رشد و مستمر خود الهام بخش متخصصین این رشته برای تاسیس آموزشگاه های مشابه در سراسر استان لرستان بوده است. مدیریت این زبانسرا بصورت حرفه ای همراه با چارت سازمانی بوده و طبق سیستم بین المللی مدیریت كیفیت Iso 9001 می باشد. همچنین این مؤسسه به عنوان بزرگترین مركز آموزش زبان انگلیسی در غرب كشور و با داشتن تجربیات بسیار در بخش انفورماتیك و صرف هزینه های سنگین توانسته است تمامی كلاسهای خود را در مراكز آموزشی مختلف به سیستم و نرم افزارهای اختصاصی مجهز نموده ، اساتید زبانسرا را در ایفای نقش خود یاری رسانده و تحولی شگرف در آموزش زبان انگلیسی ایجاد نماید.

از دیگر مزیتهای مهم زبانسرای تهران (کوهدشت) می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

◊  استفاده از نیروهای انسانی علاقمند ، دلسوز ، متخصص و با تجربه در همه بخشهای مدیریتی ، آموزشی اداری ، پشتیبانی فنی و انفورماتیك.
◊  برگزاری دوره تربیت مدرس (TTC) و دوره های ضمن خدمت اساتید (TDP) و دوره های ضمن خدمت کارکنان بخش اداری (SDP)
◊  مشاهده و سوپروایزری هوشمند همه كلاسهای تدریس
◊  ارائه خدمات متنوع در سایت فعال زبان سرا به زبان آموزان ، اساتید و مدیریت زبانسرا مانند ثبت نام الكترونیكی ، دریافت سابقه آموزش ، كارنامه و ...
◊  ارائه چند صد عنوان كتاب ،CD ونرم افزارهای متنوع آموزش زبان در فروشگاه اختصاصی این زبانسرا با عنوان كتابسرای تهران
◊  گروه مدیریتی این زبانسرا بر آن است كه با همت جمعی خدمات آموزشی خود را با توجه به چشم انداز سالیانه ، در همه زمینه ها گسترش و تعمیق دهد.باشد كه این روند رو به رشد هیچگاه از حركت نایستد و ترسیم كننده چشم انداز زیبای توسعه و سربلندی این مرزوبوم باشد.

با آرزوی آینده ای بهتر
برای همه مردم استان لرستان
مدیریت سیروس جهانی نژاد

screen

 


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.